VAŽNA OBAVIJEST! RAD SA STRANKAMA I PREVENCIJA ŠIRENJA KORONAVIRUSA, COVID-19

Radi prevencije širenja koronavirusa COVID-19, tvrtka Komunalac Čepin d.o.o. odlučila je ograničiti rad sa strankama, a kontakt će biti moguć isključivo putem telefona 031/ 380-500, faksa 031/380-505, e-mail adrese komunalac@komunalac-cepin.hr ili pak putem pošte.

Radi prevencije širenja Koronavirusa obavještavamo sve mještane Općine Čepin i sve zainteresirane stranke naše tvrtke kako blagajna tvrtke Komunalac neće raditi od 17.03.2020. godine pa sve na dalje. Stoga molimo sve zainteresirane da svoja plaćanja izvrše putem internet ili mobilnog bankarstva ili pak na neki drugi način.

Kako je tvrtka Komunalac Čepin d.o.o. izvršitelj pogrebnih usluga, molimo sve posjetitelje sahrana da pri dolasku na sahranu drže razmak jedni između drugih od barem 3 m. Isto tako molimo da od kuće posljednjeg ispraćaja do posljednjeg počivališta ide samo najuži krug rodbine pokojnika.

Uz opće mjere koje uključuju redovito i temeljito održavanje osobne higijene i obvezu javljanja mjerodavnoj epidemiološkoj službi i liječniku u slučaju simptoma ili osoba sa simptomima korona virusa, molimo sve mještane Općine Čepin i sve korisnike naših usluga da se ponašaju odgovorno.

S poštovanjem,

direktor